Empire Business Towers, T3 Floor:11 Flat:5, Erbil Iraq
Irak nakliye ve lojistik hizmetleri | imex - Logistics - Express - Groupage - Project

Irak nakliye ve lojistik hizmetleri

Irak nakliye ve lojistik hizmetleri

İMEX Lojistik olarak, Türkiye'nin İstanbul, Mersin, Ankara ve İzmir depolarından, ayrıca Avrupa'daki depolarımızdan, özellikle İtalya ve Almanya'dan temin ettiğimiz Karayolu Irak Parsiyel Lojistik Servislerimizle geniş bir operasyon alanında faaliyet gösteriyoruz. Umm Qasr limanı ve Türkiye'nin çeşitli limanlarından Irak'a kapı teslimi hizmetlerimizle, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı lojistik çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bağdat, Basra, Necef, Erbil, Duhok , Musul gibi Irak'ın farklı şehirlerine parsiyel ve komple taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

 

Özel sektör ve hükümet projelerinde dokümantasyon takipleri ve çözümler, medikal, ilaç, kimyasal madde gibi özel malzemeler için ithalat izinleri ve sertifika çözümleri konularında da müşterilerimize destek sağlıyoruz. Aynı zamanda Irak'taki havalimanlarında gümrük acentelik hizmeti sunmaktayız.

 

İMEX  Lojistik olarak, Arapça, Türkçe, Kürtçe ve İngilizce dillerini konuşan tecrübeli ekibimizle 7/24 müşteri temsilcisi desteği ve hızlı çözümler sunuyoruz